تبلیغ در گوگل ادز

تبلیغ در گوگل ادز

 

تبلیغات اینترنتی برای هر کلیک (PPC) پرداخت کنید

PPC ، که برای هر کلیک پرداخت می شود ، به برنامه های وب سایت های یاهو و گوگل ارجاع می شود. این فرایندی است که در وب سایتهای موتور جستجو مانند Google به این وب سایت پرداخت می شود تا وب سایت شما در نتایج جستجوی برتر ظاهر شود. این کار برای بهبود رتبه بندی وب سایت شما در بین رقیبان شما انجام می شود. این معمولاً بستگی به نوع بودجه ای دارد که تصمیم می گیرید برای یک کلمه کلیدی پیشنهاد دهید.بدون مدیریت درست، تبلیغات گوگل فقط اتلاف پول است. ما به شما کمک می‌کنیم تا تبلیغات خود را حرفه‌ای مدیریت کنید و با کمترین هزینه، بیشترین فروش را تجربه کنید.

Google AdWords دقیقاً مانند تبلیغات سنتی است زیرا باید قدرت جذب مخاطبان مشخص را داشته باشد. مهم است که این تبلیغات اینترنتی به روشی ساده و جالب ایجاد شود. کلمات نقش مهمی در جذب کاربران موتور جستجوی Google دارند. تبلیغات در سمت راست صفحه تحت لینک های حمایت شده ظاهر می شوند. این تبلیغات به وب سایت شخصی تبلیغ کننده مرتبط است که حاوی اطلاعات بیشتری در مورد محصول یا خدمات تبلیغ دهنده است. بنابراین ضروری است که تبلیغ کنندگان از تبلیغات ساده اما خلاقانه و دعوت کننده استفاده کنند.

کلمات کلیدی در متن آگهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه هنگامی که در عنوان گنجانده شده است. به خاطر داشته باشید که کاربران معمولاً به دنبال محصولات یا خدمات هستند و نه نام شرکت.  اگر نکات کلیدی بر روی متن اضافه شود به تبلیغ کمک خواهد کرد ، بنابراین تبلیغات شما از سایر تبلیغات ، که از طرف رقبا وجود دارد ، متمایز خواهد بود. همچنین اگر ویژگی های منحصر به فردی که در متن تبلیغ نشان داده شود ، مانند تخفیف یا مجانی ، کاربران ممکن است علاقه مند به کلیک بر روی تبلیغات باشند.

هر تبلیغ کننده باید بخاطر داشته باشد که  تبلیغات باید فعالانه باشد و کاربران را به سمت واکنش مثبت نسبت به محصول یا خدمات تبلیغاتی سوق دهد. خرید ، فروش و یا گرفتن یک مشتری جدید به محض مشاهده تبلیغات می توانند به کاربران و مشتریان شما تبدیل شوند.

Google AdWords ، برای کار با تبلیغ ، باید ساده ، خلاق و فعال باشد. ممکن است زمان لازم داشته باشه تا به نتایج موفقیت آمیز تبلیغاتی برسید. اما اگر به درستی اجرا شود ، نتایج مطلوب ممکن است زیاد هم  طول نکشند.

کمک لازم دارید ؟ با ما گفتگو کنید