نحوه افزایش رتبه صفحه و ایجاد محبوبیت لینک

نحوه افزایش رتبه صفحه

نحوه افزایش رتبه صفحه

برای موفقیت در کسب و کار آنلاین بزرگ ، به شکلی مؤثر محبوبیت لینک به ستون فقرات تبدیل شده است. محبوبیت لینک یکی از ابتدایی ترین و در عین حال پرمخاطب ترین روش سئو سایت برای بدست آوردن ترافیک به وب سایت های خود از طریق لینک های ورودی است. ایجاد لینک می تواند با کمک روش های مختلف برای افزایش رتبه صفحه در موتورهای جستجوگر برتر مانند Google انجام شود.

مهمترین نکته در رتبه بندی خوب وب سایت شما ، به روزرسانی آن با محتوای منحصر به فرد است ، ظاهر وب سایت شما باید حرفه ای باشد و باید به راحتی حرکت کند. باید کدهای HTML خود را تأیید کنید و بررسی کنید که آیا هیچ لینک شکسته در وب سایت شما وجود ندارد یا خیر.

بعد از اینکه همه چیز در وب سایت شما به خوبی بررسی شد ، روشهای زیر برای افزایش رتبه صفحه و ایجاد محبوبیت پیوند وجود دارد:

1. دایرکتوری پیشنهادات: دایرکتوریهای مناقصه چیزی جز فهرستهای آنلاین ویژه نیست که در آن به شما امکان می دهد مبلغ مشخصی را پیشنهاد دهید و سپس فهرست پیشنهادات پیوندهای وب سایت را براساس مبلغ پیشنهادی که قرار می گیرد مرتب می کند. داوطلبانی که بیشترین میزان را دارند در صفحه اصلی موتورهای جستجوگر معروف مانند یاهو ، گوگل ، MSN ، ردیف و غیره قرار می گیرند.

2. ارسالی دایرکتوری: شما می توانید لینک وب سایت خود را به دایرکتوری های رایگان مانند Google یا Yahoo ارسال کنید. این دایرکتوری ها با توجه به ارتباط اطلاعاتی که وب سایت شما در اختیار شماست با قوانین فهرست و دستورالعمل های ارسال ، وب سایت شما را پیوند می دهند. برای کسب نتایج بهتر باید وب سایت خود را به دسته‌بندیهای دقیق و فهرستهای مناسب ارسال کنید.

3. وب دایرکتوری: ارسال وب سایت خود به دایرکتوری وب راه دیگری برای افزایش محبوبیت لینک وب سایت شما است. دایرکتوری های وب اطلاعات زیادی دارند و می توانند پیوندهای فعال ، دسته هایی را که در دسترس هستند و لینکهای معلق نیز به شما نشان می دهند.

4- پیوندهای یک طرفه: این روش دیگری برای آگاه سازی کاربران اینترنتی از آنچه وب سایت شما ارائه می دهد وجود دارد. پیوندهای ورودی یک راه به لینکهای خارجی شناخته می شوند که کاربر را از طریق منبع وب سایت دیگر به سمت وب سایت شما هدایت می کند. روش پیوندهای یک طرفه در بین وب مسترهای هوشمند که مایل به افزایش محبوبیت پیوند خود هستند و همچنین در صفحات صفحه بالا می روند ، واقعاً محبوب شده است.

5- ارسالی موتور جستجو: موارد ارسالی موتور جستجو به شما کمک می کند تا URL این وب سایت خود را به فهرست های معروف موتورهای جستجو مانند گوگل ، MSN ، یاهو و غیره ارسال کنید تا ایندکس وب سایت دریافت شود. این کار به دو روش قابل انجام است که یکی از آن ها ارسال کامل وب سایت و روش دوم ارسال وب سایت شما به هر صفحه است. در صورت تمایل به ارسال یک وب سایت به طور کامل نقشه سایت لازم خواهد بود.

6. تبادل لینک: تبادل لینک یک روش عالی و یکی از مفیدترین روش ها برای ایجاد پایگاه مشتری موثر و کسب رتبه بهتر صفحه در موتورهای جستجو است. شانس زیادی وجود دارد که کسی دوست دارد روی URL شما کلیک کند ، با این وجود موتورهای جستجو وب سایت شما را بر اساس کلمات کلیدی انتخاب می کنند و در صفحات موتور جستجو رتبه بالایی می دهند.

اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب دیگر

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
آموزشی

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو ، همچنین به عنوان SEO شناخته می شود . بگذارید تعریف خودم را در این باره ارائه دهم و توضیحی مختصر