چرا یک ایمیل سازمانی برای یک شرکت خوبه ؟

تصور کنید که شما صاحب خانه ای هستید که برای یک کار نقاشی به تعویق افتاده است.

منظور شما این بود که خودتان آن را نقاشی کنید ، اما در آخر اعتراف میکنید که باید شخصی را استخدام کنید تا این کار را انجام دهد .

شما به فروشگاه محلی خود می روید و یک تبلیغ “نیاز به نقاشی خانه درخواست میکنید ” و آن را در صفحه اعلانات عمومی ارسال می کنید.

روز بعد ، ایمیل خود را بررسی می کنید و می بینید که در حال حاضر 2 پاسخ برای تبلیغ خود دريافت کردید.

اولین چیزی که توجه می کنید آدرس ایمیل متقاضیان است.  به نظر می رسد یکی از دیگری قابل اعتمادتر است ، بنابراین شما فقط به آن آدرس پاسخ می دهید.  اما کدام یک بود؟

بیایید دریابیم

ایمیل حرفه ای

داشتن آدرس ایمیل مشاغل جزئی  به نظر می رسد اما می تواند تأثیر بسزایی در تجارت شما بگذارد.  به عنوان مثال ، با ایجاد ارتباطات ایمیلی به صورت حرفه ای و قانونی ، به افزایش اعتبار شرکت شما کمک می کند.

آدرس ایمیل شغلی همچنین باعث می شود ایمیل های شرکت شما سازگارتر باشد.  وقتی تک تک کارمندان شما در آدرس های ایمیل خود از همان حوزه تجاری استفاده می کنند ، مشخص است که شما همه در یک تیم واحد و یکپارچه هستید.

ارتباط بین آدرس ایمیل مشاغل شما و دامنه وب سایت شما نیز می تواند باعث افزایش آگاهی از برند شود.  هربار که شما و اعضای تیم خود به کسی نامه بزنید ، آدرس شما آنها را از شرکتی که نمایندگی می کنید یادآوری می کند.

حتی اگر تنها کارمند شغل خود باشید ، می توانید چندین آدرس اینترنتی ایجاد کنید که ارتباطات تجاری مختلفی را در اختیار شما قرار دهد: [email protected] ، [email protected]

اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب دیگر

×

سلام !

ما خوشحال میشیم تا به سوالات شما پاسخگو باشیم ٫ لطفا خجالت نکشید

× چطور میتونیم به شما کمک کنیم ؟